Kariéra

Kariéra

Společnost Lokola s.r.o. provozovatel lokola.cz a m.lokola.cz rozšiřuje svůj obchodní tým pro region Praha a okolí. Do svých řad přijmeme 2 schopné a příjemné kolegy na pozici Sales Representative. Uvítáme samostatné osobnosti s citem pro obchod a technickými znalostmi z oblasti PC a internetu. Vhodné i pro studenty či absolventy VŠ s kladným přístupem k samostatné a kreativní práci.

Pracovní náplň

Aktivní prodej služeb Lokola na schůzkách zajištěných naším Call Centrem
Jednání se zákazníky (majitelé, jednatelé a vedoucí pracovníci firem)
Prezentace Lokola.cz a služby Lokola Premium
Příprava nabídky, uzavírání smluv, reporting a vedení dokumentace

Co nabízíme

Dlouhodobou spolupráci na ŽL
Práci v mladém kolektivu
Velmi dobré finanční ohodnocení
Možnost kariérního růstu (manažer obchodního týmu)
Flexibilní pracovní dobu
Firemní notebook

Ideální kandidát

SŠ/VŠ vzdělání (možno i student)
Základní znalost AJ
Znalost práce s PC a internetem
Uživatelská znalost sociální sítě Facebook
Základní orientace na trhu internetové reklamy
Výborné komunikační a prezentační dovednosti
Samostatnost a orientace na výsledek
Vysoká míra odpovědnosti

Vítané zkušenosti

Zkušenost s prodejem D2D nebo B2B
Zkušenost s prodejem internetové reklamy
Zkušenost s vedením vlastních projektů

Kontakt:

hana@lokola.com
+420 725 949 242