Autokemp Kamencové jezero

Popis

V létě je lákadlem pro všechny návštěvníky z Chomutova, celé České republiky a pro turisty z celého světa. Kamencové jezero je jediné na světě!!

Nabízíme zde možnost ubytování v 4-lůžkových chatkách se sociálním zařízením, 4-lůžkových chatkách bez sociálního zařízení a ve 2-lůžkových bez sociálního zařízení. Nadále zde máme místa pro stanování a obytné přívěsy. Turistickou ubytovnu, hotel U Jezera a Golf Club Restaurant.

Vzniklo zatopením dolů, v nichž se těžil kamenec a síra. Plocha jezera je 15,95 ha, šířka je 240 m a délka 676 m, největší hloubka je 3,4 m. Lidskému zdraví je tato voda velmi prospěšná.
Naleznete zde vše, co pro příjemné prožití prázdninových dnů potřebujete. Travnaté i písčité pláže upravená mola vám nabídnou příjemné pohodlí při slunění i koupání.

V recepci autokempu Kamencového jezera je možnost zakoupení turistických známek a pohledů.

Stravování je možno v Golf Club Restaurantu nebo v areálu Kamencového jezera. V Golf clubu se nachází restaurace a venkovní pizzerie „The 19th Hole“. Na Kamencovém jezeře naleznete plno rychlého občerstvení a restauraci „Skleník“.

Dostupnost: Areál se nachází cca 15 min od centra Chomutova .Autobusová linka č.3. a vlaková zastávka „Chomutov-město“.

Na Kamencovém jezeře naleznete nový vodní svět, stolní tenis, sportovní hřiště, plážový volejbal, půjčovnu lodiček a šlapadel, steetbal, vodní lyže a umělou ledovou plochu. Nově také aquazorbing a water bird. Přímo v areálu Golf club se nachází minigolf, šipky, fotbálek, kulečník, 2 golfové trenažery, 4 kuželkářské dráhy a dětské automaty. Nalézá se zde i oddělená nudistická pláž. V blízkosti se také nachází chomutovský lesopark a letní kino.

Od roku 2009 je zde nově otevřen Letní areál Banda, kde po celé léto probíhají ty nejlepší kulturní a hudební akce!! Navštívilo nás již mnoho exklusivních hudebních hostů a mnoho dalších nás ještě čeká!

Od května roku 2010 bude nově otevřena loděnice "Marina" s venkovním posezením.

Těšíme se na Vás a doufáme, že se k nám budete vracet stále znova a znova !!

Otevřeno: 01.05. - 30.09.
Bezbariérový přístup: 0
Stany: Ano
Chatky: Ano
Karavany: Ano

Recenze k bodu Autokemp Kamencové jezero

Tento bod zatím nemá žádné recenze.

Buďte první, kdo recenzi napíše!

Napište recenzi!