O Lokole

Lokola.cz se zaměřuje na hledání služeb, objektů a akcí okolo daného bodu. Lokolu navštěvuje měsíčně čtvrt miliónu uživatelů, obsahuje více jak 200 000 bodů a více jak 50 000 hodnocení jednotlivých objektů.

Lokola.cz je dostupná z počítače i z mobilních zařízení. Firma Lokola.cz s.r.o. vznikla v roce 2009, stojí za ní soukromí investoři.

O nás

Lokola je lokální katalog služeb založené na mapách. Otevřená platforma pro firmy a uživatele. Lokola je přístupná jak z počítače, tak ze všech mobilních zařízení.

Unikátní je především svojí možností hledat bod “v kruzích” kolem adresy, kterou uživatel zadá. Ve vyhledávači zadáte adresu, kterou můžete upřesnit předmětem hledání (hospoda, …), na Google Mapě se pak zobrazí všechny nalezené výsledky v okruhu adresy. Tento rádius můžete libovolně zvětšovat.

Upozornění

Jelikož je Lokola otevřená platforma pro všechny uživatele, nenese společnost žádnou zodpovědnost za informace a obrázky u míst zveřejněných. Jakékoliv nepřesnosti jsme ale schopni napravit, a proto nás prosím v případě potřeby kontaktujte přes kontaktní formulář.