Lokola nová a lepší

27.05.2014

Lokola s.r.o. slaví pětileté výročí na české internetové scéně. I po pěti letech si stále drží prvenství v kategorii vyhledávání bodů na internetu. A jelikož ke každým správným narozeninám patří dárky, připravila si pro tento jubilejní rok Lokola pro své uživatele spousty překvapení. Prvním z nich je, že se oblékla do nového kabátku a zjednodušila a zpříjemnila tak vyhledávání pro všechny.

Nová Lokola bude více využívat sociálních sítí a bude se snažit uživatele co nejvíce propojit s jejich vyhledávanými místy. Nejen, že si zde může každý najít, co hledá kolem dokola, ale také k danému bodu přidat recenzi, like, či ohlásit svou polohu tak aby ho jeho přátelé mohli najít.

Lokola je unikátní také ve své vlastní databázi míst, kterou neustále aktualizuje a inovuje. Tuto databázi nám pomáháte udržovat i vy, uživatelé. Nově můžete po přihlášení do Lokoly pod svým účtem spravovat všechna Vámi přidaná místa najednou. Pokud však nemáte Facebook, přes který je možné se přihlásit, ničemu to nevadí, i tak můžete zadávat svá místa do našeho systému, ať už se jedná o Vaši oblíbenou restauraci, trafiku kde si kupujete noviny, či Vaši vlastní firmu.

Samozřejmě, že novým designem narozeninové nadělování Lokoly nekončí, a tak se můžete těšit na mnoho dalších překvapení. Můžeme jen prozradit, že se budeme snažit, abyste měli Lokolu vždy při ruce a připravenou Vám pomoci.

Veselé Lokoliny přeje tým Lokola.cz

Zpět na seznam zpráv pro média