Penzion Minor ubytování České Budějovice

Otevírací doba

Pondělí 00:01 - 00:00
Úterý 00:01 - 00:00
Středa 00:01 - 00:00
Čtvrtek 00:01 - 00:00
Pátek 00:01 - 00:00
Sobota 00:01 - 00:00
Neděle 00:01 - 00:00

Adresa

Školní 8/293
České Budějovice
37010

Kontakt

www.penzionminor.cz info@penzionminor.cz
Tel.:
+420387314949
+420721589838

Klíčová slova

Popis

Rodinný tříhvězdičkový penzion Minor České Budějovice je oblíbené a levné ubytování nedaleko centra města, vhodné pro dovolenou, služební cesty a pro všechny, kteří hledají mezi penziony ve městě České Budějovice kvalitní a levné ubytování.

Kromě ubytování Vám penzion Minor České Budějovice nabídne restauraci, uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily a garáž pro jízdní kola a motocykly.

V penzionu Minor České Budějovice se o Vaše ubytování postará vstřícný a příjemný personál, který se těší na Vaši návštěvu a je připraven Vám zajistit kvalitní a pohodlné ubytování v Českých Budějovicích za přijatelné ceny.

Ubytování v penzionu Minor České Budějovice je kvalitní a je situováno v prostorných a pohodlných pokojích.

Připojení k Wi-Fi internetu je zdarma a je dostupné v celém objektu ubytování. Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem. V některých pokojích budete mít k dispozici kuchyňku s mikrovlnnou troubou. Ubytování v letních měsících Vám zpříjemní velké přenosné stojanové ventilátory, kterými jsou vybaveny všechny pokoje.

Ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky penzion Minor České Budějovice akceptuje, ale pobyt je možný pouze po předchozí dohodě s recepcí penzionu.

Ubytování penzion Minor České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace. Snídaně se podávají od 7:00 do 10:00 hodin. Večeře jsou podávány od 17:00 hodin.

V okolí Českých Budějovic se nachází mnoho cyklistických i turistických tras se spoustou historických památek. Penzion Minor doporučuje hostům ve volném čase prohlídku historického centra Českých Budějovic, nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v Budějovickém pivovaru Budvar a je vzdáleno 700 m od penzionu.

Penzion Minor ubytování České Budějovice Vám také doporučuje jízdu na kolech do širokého okolí, překrásnou přírodou po cyklistických stezkách.
Ubytování v penzionu lze využít jako příjemnou zastávku k výletům za pamětihodnostmi do okolních měst Český Krumlov, Třeboň, nebo Hluboká nad Vltavou.

Penzion Minor České Budějovice je vzdálen pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet do Hluboké nad Vltavou, kde kromě Státního zámku můžete navštívit také Lovecký zámek se ZOO, je možné absolvovat vlastním dopravním prostředkem, ale také výletní lodí po řece Vltavě, nebo autobusem MHD.
V těsné blízkosti penzionu je stanice autobusu MHD (městské hromadné dopravy). Autobus Vás od ubytování odveze do centra města České Budějovice, nebo v opačném směru do Hluboké nad Vltavou.

Recenze k bodu Penzion Minor ubytování České Budějovice

Tento bod zatím nemá žádné recenze.

Buďte první, kdo recenzi napíše!

Napište recenzi!