Aquality

Otevírací doba

Pondělí zavřeno
Úterý 09:00 - 10:00
Středa zavřeno
Čtvrtek 18:30 - 19:30
Pátek zavřeno
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Adresa

Heydukova 6
Praha 8
18000

Kontakt

www.aquality.cz info@aquality.cz svetlana.vondrackova@aquality.cz
Tel.:
+420774068098
+420222580887

Klíčová slova

Popis

Účinné cvičení ve vodním prostředí v Praze a okolí pro všechny - Aqua fitness, Aqua-aerobic, Aqua fitness s prvky Aqua kick box, Deep aqua, Funky aqua, Aqua jogging, Aqua family. Nabízíme pravidelné specifické cvičební programy ve vodním prostředí, kde každý najde pro sebe ten správný podle svých individuálních dispozic a osobních představ. Každý program je zaměřený na jinou cílovou skupinu, dokážeme uspokojit každého, koho tento typ sportu oslovil.
Pravidelné cvičební programy ve vodním prostředí pro každého:

* Aqua fitness (aqua-aerobic) - aerobní zábavné cvičení ve vodním prostředí pro všechny bez omezení věku, váhy, kondice
* Aqua fitness s prvky Aqua kick box - dynamické kondiční cvičení zaměřené na aplikaci bojových stylů do vodního prostředí
* Deep aqua – cvičení v hluboké vodě pomocí nadnášecích pásů a vodních nudlí (velmi účinné cvičení se zaměřením na posilování zejména břišních a zádových svalů)
* Aqua family - cvičební hodiny i v dopoledních hodinách s dětským koutkem a odborným dozorem
* Aqua jogging – dynamické cvičení zaměřené na zvyšování fyzické kondice
* Funky aqua – pestré cvičení s pomůckami (vodní nudle, vodní činky) zaměřené na posilování „kritických“ partií a zádových svalů
* Aqua bike - jízda na vodním kole

Všechny formy cvičení ve vodním prostředí jsou zaměřeny na zvyšování fyzické kondice, formování postavy, redukci a udržení váhy. Cvičení je šetrné k páteři a kloubům (cvičení ve vodě je bez otřesů), nezatěžuje kardiovaskulární systém a srdce (aerobní cvičení s nižší tepovou frekvencí - voda tělo ochlazuje, cvičení se lépe zvládne), masáž během celého cvičení má příznivý vliv na prokrvení kůže a celulitidu. Cvičení je díky odporu vody až 4x účinnější než cvičení na suchu. Všechny formy jsou vhodné i pro klienty s nadváhou a neplavce. Naše cvičební lekce zaručují zábavné, pestré a účinné cvičení s odborně vyškoleným teamem instruktorů v exkluzivním prostředí s kvalitním bazénem.

Pořádáme sobotní akce Vodní soboty, kde jsme pro vás připravili odpoledne plné sportu a bohatý wellness v exkluzivním prostředí, s občerstvením, nápoji a zapůjčením županu a osušky. Oblíbené víkendové pobyty jsou známé pestrým programem, kde kromě cvičení a relaxace budete mít možnost kosmetiky, masáží dle vlastního výběru nebo sezení s nutričním dietologem, měření a diagnostiku složení těla na In body. Jistě vás mile překvapí zajímavé ceny pobytů i ostatních procedur.

Recenze k bodu Aquality

Tento bod zatím nemá žádné recenze.

Buďte první, kdo recenzi napíše!

Napište recenzi!