Vodní svět Sareza

Otevírací doba

Pondělí 09:00 - 20:00
Úterý 09:00 - 20:00
Středa 09:00 - 20:00
Čtvrtek 09:00 - 20:00
Pátek 09:00 - 19:00
Sobota zavřeno
Neděle 09:00 - 19:00

Adresa

Sokolská třída 2590/44
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
70200

Kontakt

www.sareza.cz vodni.svet@sareza.cz dotazy@sareza.cz
Tel.:
+420596977420

Klíčová slova

Popis

Plavání
Čeká na vás 25 metrový krytý plavecký bazén a dětské brouzdaliště 4x2m s vodním hříbkem a dětskou skluzavkou. V létě je zpřístupněn také venkovní nerezový plavecký a relaxační bazén s atrakcemi (masážní trysky, chrliče vody, vodopád se skaliskem, dnový blower, vodní houpačka, lezecká stěna). Samozřejmostí je bufet s občerstvením


Tobogánovská jízda a skluzavka
Užijte si divokou jízdu na 100 metrovém tobogánu a skluzavce. Tobogán i skluzavka je v ceně vstupného, nehradíte žádné další poplatky.


Letní vodní atrakce
Skalisko s vodopádem, masážní vzduchová lůžka, masážní lavice, chrliče s ostrůvkem, šplhací síť, vodní houpačka, stěnová masáž, dnový blower (bubliny), malá lezecká stěna, skluzavka a dětské brouzdaliště.


Vodní jeskyně
Vodní jeskyně je úžasné místo plné pohody a relaxace. Nechte se unášet proudem malé vodní řeky nebo jen tak v klidu odpočívejte ve vyhřáté vodě. Navštivte naši vodní jeskyni a zpříjemněte si volný čas poslechem hudby pod vodou nebo na masážním lůžku.


Výuka plavání pro děti
Pro naše nejmenší zajišťujeme celoroční kurzy plavání. U malých dětí rozvíjíme kladný vztah k vodě a naší snahou je, aby je plavání bavilo a těšily se. Důležitým momentem je osvojení základních plaveckých dovedností - dýchání do vody, potápění, splývání a nácvik plavání s využitím nadlehčovacích pomůcek a herních cvičení. Děti nejsou do ničeho nuceny, upřednostňujeme vlídný přístup a styl hry. Výuka probíhá v teplém relaxačním bazénu vodoléčby.


Skoky do vody
Ve vyhrazených časech si můžete vyzkoušet skoky do vody ze skokanského prkna v krytém plaveckém bazénu. Nebo si zaskákejte ze startovacích bloků.


Fitness a posilovna
Navštivte naše fitness centrum, využijte profesionální stroje, cardio zónu, běžecké pásy nebo cross jogging. K dalšímu vybavení patří lavičky a jednoručkové činky.


Stolní tenis, plážový volejbal, ruské kuželky
Přijďe si zahrát, vybavení vám zapůjčíme.


Masáže
Máte rádi masáže? Vyberte si masáž klasickou, baňkovou, lymfatickou, reflexní nebo baňkovou+částečnou.


Saunování
Saunování je odpočinek, relaxace a péče o zdraví. Vyčistí pokožku a povzbudí tvorbu nových buněk, otuží organismus, posílí ochranu vůči infekcím, posílí srdce a upraví krevní tlak, povzbudí hypofýzní a ledvinový systém, je prevence pro úpravu krevního tlaku, zlepší prokrvení kůže, sliznic, dýchacích cest a cév krevního oběhu. Před vstupem do sauny si přečtěte Pravidla správného saunování.


Vodoléčba
Navštivte místo určené k odpočinku a relaxaci, přijďte se vyhřát do sauny či páry. Součástí vodoléčby je střídavá koupel v teplém a studeném relaxačním bazénku. Je zde i prostor pro odpočinek s lehátky a bufet k občerstvení. V teplém relaxačním bazénu probíhá pravidelně plavání batolat.


Solární studio
Opalujte se zdravě v našich soláriích: ERGOLINE 250, RINGO 12000 vertikální, SUMMER 76 bioturbo, HAPRO LUXURA X7 Sli High Intensive.


Wellness
Užijte si pohodu, klid a relaxaci ve wellnesu. Těšit se můžete na příjemné služby, klasickou páru, aroma či solnou páru, tepidárium - speciální vyhřívaná lehátka, kneippův chodník, sluneční relaxaci, vodní relaxace a masáže. Součástí wellness studia je bufet s občerstvením.


Pára
Máte rádi teplo, ale suchá sauna pro vás není to pravé? Vyzkoušejte páru. 100% vlhkost a nižší teplota spolu vám zajistí příjemný komfort, pročištění dýchacích cest a celkové uvolnění a prohřátí organismu. Horká pára má na lidské tělo velmi pozitivní účinky. Vyčistí pokožku, povzbudí tvorbu nových buněk, povzbudí sliznice a dýchací cesty. Pára je v ceně vstupného do wellnessu, nehradíte žádné další poplatky.


Hydromasážní vana
Nechte se hýčkat ve vířivé hydromasážní vaně. Tato procedura je pro vaše tělo příjemná a léčivá zároveň. Je běžným doplňkem při léčbě pohybového aparátu, příznivě působí na psychickou kondici a celý organismus. Dopřejte si uvolňující masážní koupel s přídavkem bylin a olejů. Celé vaše tělo se příjemně uvolní a prohřeje v horké vodě. Vana se hradí zvlášť.


Tepidárium
V prostorách Wellness studia pro vás máme speciální vyhřívaná lehátka - tepidarium. Odpočiňte si po sauně, páře nebo hydromasáži a dopřejte si klid a relaxaci. Nechte se hýčkat a využijte i další služby v našem Wellnes studiu – sluneční louku, Kneipův chodník, páru, saunu nebo vířivé vany. Tepidárium je v ceně vstupného do wellnessu, nehradíte žádné další poplatky.


Kneipův chodník
Vyzkoušejte vodoléčebnou proceduru Kneippův chodník. Jsou to tři malé vodní bazénky v pořadí studená voda, teplá voda, studená voda s oblázkovým dnem. Těmito nádržemi plynule několik minut procházíte. Hlavním účinkem této procedury je zlepšení prokrvení nohou a zlepšení celkového metabolismu a krevního oběhu. Oblázky na dně masírují chodidla, střídavé koupele zlepšují prokrvení ve všech oblastech těla. Terapie pomáhá při bolestech hlavy a syndromu studených nohou, pozitivně ovlivňuje krevní oběh a prokrvení končetin, vede k otužování. Kneipův chodník je v ceně vstupného do wellnessu, nehradíte žádné další poplatky.


Sluneční louka
V prostorách Wellness studia je úžasné místo pro relaxaci. Speciální odpočívárna s velmi jemným solárním zářením, které vám dodá energii. Odpočiňte si po sauně nebo hydromasáži na naší solární louce a dopřejte si klid a intimitu. Nechte se hýčkat a využijte i další služby v našem Wellnes studiu - tepidarium, Kneipův chodník, páru, saunu nebo vířivé vany. Sluneční louka je v ceně vstupného do wellnessu, nehradíte žádné další poplatky.

Recenze k bodu Vodní svět Sareza

Tento bod zatím nemá žádné recenze.

Buďte první, kdo recenzi napíše!

Napište recenzi!