Paneria Francouzská

Otevírací doba

Pondělí 07:00 - 19:00
Úterý 07:00 - 19:00
Středa 07:00 - 19:00
Čtvrtek 07:00 - 19:00
Pátek 07:00 - 19:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Adresa

Francouzská 20
Praha 2
12000

Kontakt

www.paneria.cz paneria.14@eureca-shops.cz
Tel.:
+420606640134
Fax:
+420222515473

Klíčová slova

Popis

Umíte si představit slovo snack? Vyvstane vám na mysli zlatavě vypečená, teplá a vonící bageta, plná nejrůznějších dobrot? Představujete si zvuk, kdy se zakusujete do jemné kůrky a nadýchaného pečiva? Pak jsme připraveni splnit každé vaše přání. My - to jsou Panerie společnosti EURECA SHOPS s.r.o. Zatím jich je několik v Praze, Brně, Znojmě a Českých Budějovicích. Avšak během několika let se bude siť Panerií rozprostírat po celé České republice.

Co tedy nabízíme? Jedním slovem servis. Žádná samoobsluha, ale služba přes pult, kdy zákazníkům nabídneme na místě dopečenou a obloženou bagetu podle jejich chutě , křupavé panini, čerstvý salát, či sladké koláče. Panerie jsou budovány jako koncepce specializovaných prodejen tzv. snack business, kde se z polotovaru připraví lahůdka pro okamžitou konzumaci, a to hned na místě, v příjemném a útulném prostředí. Obloženou bagetu, ale i další lahůdky si samozřejmě můžete vzít s sebou, nebo si je objednat v e-shopu a vše přijede za Vámi.


Sortiment Paneria

Přímo v prodejně pečeme bagety, které plníme před zraky zákazníků dle našich originálních receptur zdravé výživy. Mimo plněné BAGETY si též můžete objednat PANINI PANERIA, plněné bagety zapečené na grilu. Dalšími specialitami jsou různé druhy sandwichů, teplé bagely nebo quesadilly naplněné různými pochoutkami.

Plněné bagety a Panini Paneria

Po celý den jsou naše prodejny provoněny vůní pečiva z pecí, kde nepřetržitě pro naše zákazníky pečeme rozličné sladké i slané speciality, chléb a pečivo. Zákazníci u nás najdou všechny druhy nejrozmanitějšího pečiva, chleba a specialit, které jsou stále čerstvé, zavážené přímo od výrobce.

Saláty a speciality svetové kuchyně

Naši zákazníci si stále více žádají sortiment, který splňuje podmínky lehkého a zdravého oběda. Proto jsme připravili kolekci pochoutek vybraných z celého světa. Tato kolekce je stále doplňována, abychom uspokojili i nejnáročnější zákazníky. Všechny výrobky splňují nejen zásady zdravé výživy, ale patřičně podráždí i chuťové buňky. Většina se připravuje několikrát denně tak, aby byly stále čerstvé.

Francouzské dorty a koláče

Se sladkostmi od nás se máte možnost vrátit ke kořenům klasické cukrářské práce a přinést si kousek sladké Francie s sebou domů.

Recenze k bodu Paneria Francouzská

Tento bod zatím nemá žádné recenze.

Buďte první, kdo recenzi napíše!

Napište recenzi!