Mountfield

Otevírací doba

Pondělí 09:00 - 18:00
Úterý 09:00 - 18:00
Středa 09:00 - 18:00
Čtvrtek 09:00 - 18:00
Pátek 09:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 17:00
Neděle 09:00 - 17:00

Adresa

R. Havelky
Jihlava
58601

Kontakt

www.mountfield.cz prodejna.jihlava@mountfield.cz
Tel.:
+420567313296

Klíčová slova

Popis

O firmě
Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a neustále se rozvíjí. V současné době už zaujímá pozici největšího specializovaného maloobchodního prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu. Od svého vzniku jsme díky bohaté a neustále se rozšiřující nabídce kvalitního zboží za dostupné ceny - v kombinaci se širokou škálu poprodejních služeb - získali široký okruh věrných zákazníků.

Prodejní centra
Prodejní síť Mountfield je po celé České republice rozprostřena tak, aby jste k nám měli co možná nejblíže, nebo aby cesta k nám byla co nejpřímější. Aktuálně tvoří naši prodejní síť 54 prodejních center. Prodejní síť neustále optimalizujeme, rozšiřujeme a modernizujeme tak, aby neustále sloužila k Vaší plné spokojenosti. Dalších 17 prodejních center máme ve Slovenské republice.

Servisní střediska
V rámci programu péče o zákazníky vybudoval Mountfield jako jediný v České republice bezkonkurenčně širokou a dostupnou síť vlastních servisních středisek. Tyto odborné servisy jsou nedílnou součástí prodejních center Mountfield.

Sortiment
V sortimentu každé prodejny naleznete široký sortiment špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA), bohatou nabídku nejrůznějších nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim, dále kvalitní dřevěný zahradní nábytek, ale také například řetězové pily, sněhové frézy, krbová kamna atd. Tento tradiční sortiment pravidelně a cílevědomě doplňujeme o další výrobky a o vybrané potřeby pro zahradu a volný čas. Díky vysoké kvalitě poskytujeme na veškeré zboží záruku 7 let.

Jsme tu pro vás
Každý den, od pondělí do neděle, jsou ve všech prodejních centrech připraveni naši prodejní technici poradit vám s výběrem nejvhodnějšího stroje či bazénu pro vaši zahradu. Kvalitu a profesionalitu nejen prodejních, ale i servisních techniků zajišťujeme četnými odbornými školeními a specializovanými semináři, které připravujeme ve spolupráci s tuzemskými i zahraničními dodavateli.

Služby
Naše služby prodejem nekončí – tímto heslem se řídíme ve všech prodejních centrech Mountfield. Oblíbenou službou je dovoz zakoupené techniky a její zprovoznění přímo na vaší zahradě. Mezi další služby, kterých lze na prodejnách Mountfield využít, patří stavba bazénů, věrnostní Vkladní knížka Mountfield, výkup starých strojů protiúčtem, nákup na splátky a další.

Recenze k bodu Mountfield

Tento bod zatím nemá žádné recenze.

Buďte první, kdo recenzi napíše!

Napište recenzi!