Alfatactical Army Shop

Popis

Společnost W.T.A. service s.r.o. je rozvíjející se firmou vedenou mladým managementem, který klade důraz na pružnost a flexibilitu při zařizování jednotlivých zakázek a na zajištění vysoké kvality dodávaných služeb.

Společnost byla založena v roce 2005. Firma působí v oblastech bezpečnostních služeb, výuky a výcviku se zbraní a organizování sportovních her. Další činností firmy je import a prodej širokého sortimentu zboží z oblasti zbraní a střeliva, vojenského a taktického materiálu.

Jsme připraveni vyplnit Vaše požadavky dle Vašich potřeb a nároků. Garantujeme naši diskrétnost a vůli řešit další zakázky s důrazem na kvalitu, rychlost a vždy s právním a etickým přístupem k věci. Naším přáním je Vaše plná spokojenost a vědomí, že jsme připraveni Vám býti nápomocni.

Recenze k bodu Alfatactical Army Shop

Napište recenzi!

Zboží nekvalitní. Po krátké chvilce se rozpáralo.
Hodnotil/a
1
03.05.2011 20:52
0 hodnocení  plus  minus
Naprostá nespokojenost. Koupě zboží byla sice v pořádku, ale vrácení nekvalitního zboží už nemožné. Koupil jsem si rukavice, které měly mít stranu dlaně z kevlaru. Po třech hrách (dělám military paintball) se prsty rukavic naprosto rozpadly (právě na té "odolné" straně). Reklamace byla zamítnuta s tím, že je to v pořádku, že je to opotřebení dobou používání. NEDOPORUČUJI COKOLI ZDE KUPOVAT!!!!
Hodnotil/a
1
02.05.2011 10:49
0 hodnocení  plus  minus