SAZKA - SVITAVY

Adresa

U tří mostů-
SVITAVY
56802

Kontakt

www.sazka.cz info@sazka.cz
Tel.:
+420266121212
Fax:
+420266128484

Klíčová slova

Popis

Společnost SAZKA vznikla v roce 1956. Vlastníky společnosti jsou občanská sdružení, působící ve sportu a tělovýchově, jejímiž členy je téměř čtvrtina populace České republiky. Posláním společnosti SAZKA je tvorba prostředků na veřejně prospěšné účely, především pro sport a tělovýchovu. Z prostředků, které vytváří, se tradičně financuje sport a tělovýchova, volnočasové aktivity dětí a mládeže, stejně jako výstavba, provoz, údržba a rekonstrukce sportovních či víceúčelových zařízení.

Akciová společnost SAZKA provozuje číselné a okamžité loterie, sportovní a kurzové sázky, rychloobrátkové hry a centrální loterní systém s interaktivními videoloterními terminály. V neloterní oblasti poskytuje například dobíjení kreditů pro mobilní telefony, prodej vstupenek na sportovní, kulturní a další události, platby složenek, faktur a pojištění nebo platby služeb a zboží, objednaného prostřednictvím internetu. Její loterní a neloterní služby nabízí několik tisíc terminálů na celém území České republiky.

Akciová společnost SAZKA je členem nejvýznamnějších loterních organizací, Světové loterní asociace a Evropské asociace loterií.

Recenze k bodu SAZKA - SVITAVY

Tento bod zatím nemá žádné recenze.

Buďte první, kdo recenzi napíše!

Napište recenzi!