Petr Novotný-Archa, s.r.k

Popis

Obkladačské a zednické práce, rekonstrukce bytů a RD.

Recenze k bodu Petr Novotný-Archa, s.r.k

Napište recenzi!

Obkladačské a zednické práce Petr Novotný :
termín dodržen, práce odvedena skvěle, perfektní komunikace a domluva
Celá reference...
Hodnotil/a
5
28.04.2010 09:39
0 hodnocení  plus  minus
Rekonstrukce koupelny (výměna vany, obklady):
Původní požadavek byl v průběhu prací rozšířen o rekonstrukci WC, kuchyně a předsíně. Dodavatel s pochopením reagoval na nové požadavky, byl vstřícný a sám navrhoval možná dílčí řešení, spolupracující profese (instalatér, topenář) si sám zorganizoval. Pracoval celé dny včetně víkendů, průběžně upřesňoval rozpočet, celková cena se nelišila od předpokladu.
Problémy vznikly v průběhu prací s tím, že byly sice vyslechnuty moje požadavky, ale při další práci nebyly respektovány, např. snížení podlahy v koupelně bylo provedeno až po několikátém požadavku.
Přes sliby o další spolupráci a pomoci při dodělávkách došlo k poslednímu kontaktu při zaplacení. Po několika dnech se projevily nedostatky - netěsnost přívodu vody na WC nešla opravit, protože šroubení nebylo uchyceno ve zdi a při snaze o povolení a přetěsnění by došlo k ulomení plastové trubky; Vypadla dvířka montážního otvoru i s rámem; V koupelně měla vana opačný sklon; po měsíci vinou špatné montáže začal téct odpad z WC (za zazděným Geberitem). První poruchu jsem nahlásil a byla mi přislíbena oprava. Poté ale pan Novotný přestal brát telefon a nekomunikuje. Opravy jsem nakonec prováděl sám.
Objednání prací od této firmy proto NEDOPORUČUJI !
Celá reference...
Hodnotil/a
2
27.05.2011 14:35
0 hodnocení  plus  minus