KUČERA ELEKTRO

Otevírací doba

Pondělí 08:00 - 18:00
Úterý 08:00 - 18:00
Středa 08:00 - 18:00
Čtvrtek 08:00 - 18:00
Pátek 08:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 12:00
Neděle zavřeno

Adresa

Oldřichovice 869
Třinec
73961

Kontakt

www.euronics.cz/letak-euronics/ elektro@ekucera.cz
Tel.:
+420602344297

Klíčová slova

Popis

EURONICS - elektro z Vaší ulice


Euronics představuje v České republice největší síť elektroprodejen. Zároveň patří do největšího uskupení elektroprodejců v Evropě. Více než 180 prodejen na našem území, je zárukou vysoké kvality služeb v oblasti prodeje elektroniky a domácích spotřebičů. Světové značky prvotřídní kvality, odborně vyškolený personál a profesionální přístup, je v prodejnách Euronics garancí spokojeného nákupu.EURONICS ČR vznikl v roce 1999 s cílem vybudovat síť elektrospecialistů, která bude svým zákazníkům kvalifikovaným partnerem při nákupu elektrospotřebičů. Prvořadou snahou všech prodejců pod hlavičkou sítě EURONICS, je navázat se zákazníkem kontakt, který bude protiváhou nezájmu, se kterým se zákazník může setkat zejména při nákupu složitějších elektrospotřebičů ve velkoplošných prodejnách.

Firma HP TRONIC je spoluzakladatelem a hlavním akcionářem společnosti EURONICS ČR, a.s.
Síť elektroprodejen EURONICS v České republice sdružuje více než 180 prodejen, což je pro zákazníky zárukou, že mají ke svému prodejci značkových elektrospotřebičů opravdu blízko.

EURONICS ČR obchoduje více než 60 světových značek elektrospotřebičů a zákazníci se mohou spolehnout na prvotřídní kvalitu a perfektní servis. Samozřejmostí je odborně vyškolený personál všech prodejen, který vždy poradí a pomůže s výběrem. Zákazníci tak mohou mít jistotu, že za své peníze získají nejen produkt dle svého přání a potřeb, ale také garanci špičkových služeb a profesionálního přístupu.

"Zákazník je pro nás víc než tím, který přijde, vybere si spotřebič, vystojí frontu u pokladny, zaplatí a odejde. Naším cílem je dlouhodobě pozitivní vztah se zákazníkem založený na spokojenosti nejen s úrovní cen, ale i s doprovodnými službami. Uvědomujeme si význam ceny v dnešním silně konkurenčním prostředí. Naší odpovědí na agresivní cenovou politiku velkoplošných prodejen, je cenová konkurenceschopnost, kterou nám umožňuje naše společná nákupní síla. Nejdeme však cestou nejnižších cen za cenu kompromisů v kvalitě. Svým zákazníkům, místo permanentně nízkých cen spotřebičů nekvalitních značek, nabízíme pravidelné cenové akce kvalitních elektrospotřebičů nebo prodloužené záruky," uvádí výkonný ředitel EURONICS ČR, a.s. David Beneš

Recenze k bodu KUČERA ELEKTRO

Tento bod zatím nemá žádné recenze.

Buďte první, kdo recenzi napíše!

Napište recenzi!