Sixinn | Praha 6

Popis

Magic Planet je velmi silná společnost na trhu se zábavní technikou, které se věnuje již od roku 1992 a na základě zkušeností a tvrdé práce získala LICENCI NA PROVOZOVÁNÍ CASIN, kterým se věnuje a bude věnovat i v budoucnu.

Interiéry provozoven jsou luxusně vybaveny dle charakteru objektu a vnitrofirmeních standardů. K těm patří kvalitní klimatizace, osvětlení, ozvučení, zaškolený a zkušený personál, vhodný výběr dodavatelů občerstvení, ostraha a kamerový systém.

Vnitřní vybavení je vybíráno velmi důkladně, aby celkový dojem daného prostoru přilákal širokou klientelu a zároveň umožňoval klidný a tichý provoz po celou dobu provozní doby.

Casina Magic Planet umožňují velký výběr zábavy a proto jsou vybaveny nejnovějšími typy výherních hracích automatů a VLT kvalitních a zavedených značek .

Standardem jsou automaty s Casino programy a také živá ruleta, Black Jack a hlavně poker Texas Hold´em. Návštěvníci zde mohou vyhrát také Jackpot.
Pro každou provozovnu vytváříme maximální podmínky pro její provoz, proto velmi dbáme na marketingovou podporu každé provozovny.

Marketingový plán zahrnuje tištěnou, neonovou a mediální reklamu. Vytvořili jsme také věrnostní program, který nabízí stálým návštěvníkům velké množství slev a výhod po celé síti našich poboček.

Recenze k bodu Sixinn | Praha 6

Tento bod zatím nemá žádné recenze.

Buďte první, kdo recenzi napíše!

Napište recenzi!