Opravy oken s.r.o.

Recenze k bodu Opravy oken s.r.o.

Napište recenzi!

Renovace vstupních dveří z masivu.:
Chtěl bych vyjádřit opravdu velkou nespokojenost s firmou Opravy oken, s.r.o. http://www.opravyoken.eu/ pod vedením dvou bratrů Vlastislava Hemzala tel. 731078101 a Tomáše Hemzala tel. 728339164.

Tihle pánové si asi vůbec neuvědomují, co to znamená někomu něco slíbit a když nemůžu dostát slibům, tak se snažit omluvit a hlavně se zákazníkem komunikovat.

Výsledek této nepovedené zakázky byl tedy ten, že mi bylo slíbena do 14dní celková renovace dveří s tím, že si samotné dveře jen na týden odvezou a provedou na nich nezbytné opravy.

Požadavek tedy byl:
- dát dveře do co nejlepšího stavu aby byly funkční a plnily i izolační funkci
- měl jsem za samozřejmost, že dveře budou bezproblémově doléhat a bezproblémově se zavírat a zamykat

Skutečnost:
- dveře byly navráceny po 3 týdnech (3 týdny jsme měli otevřený byt)
- vůbec s námi nikdo nekomunikoval a nebylo možné se dovolat ani jednomu majiteli firmy, pomohl až telefonát jejich otci Vlastislavu Hemzalovi tel. 728079264 na základě něhož byly dveře přivezeny.
- věci na kterých jsme se domlouvali (drážkové těsnění, jedna rozvora) vůbec nebyly realizovány
- Když jsme konečně donutili V. Hemzalu aby se na dveře přišel podívat a na místě jsme se domluvili na opravě nedostatků na dveřích vše vždy bylo slíbeno, ale termíny zřejmě pro pana Hemzalu vůbec nejsou důležité, protože snad ani jeden termín nesplnil.
- takže místo drážkového těsnění na dveře bylo panem Josefem Šmídem (JS Těsnění http://www.utesnenioken.cz/ nebo http://www.utesnime.kvalitne.cz/ ) nalepeno těsnění trubičkové na silikon. Dveře jsou zřejmě utěsněny dobře ale na úkor funkčnosti.
- dveře tedy bez toho, abych do nich dal klíč a při zavírání s nim otočil, tiše nezavřu a když chci zamknout na dva západy, tak je musím silou přitáhnout k sobě. Pro renovaci jsme se rozhodl právě z toho důvodu, že toto nebudu muset dělat.
- dále byly vyměněny panty tím způsobem že původní panty, které byly uchyceny na plocho, byly nahrazeny panty s vrutem. Výsledek je zase ten, že dveře sou od zárubně dál než byly a při vrtání do hran dveří, dveře popraskali.
- dále se ani pánové neobtěžovali usadit dveře do stejné výšky, lehčí zřejmě bylo vzít frézku a dveře z vrchu zkrátit, takže mi pod jedním křídlem vznikl dost nepříjemný fuk

Těch věcí bylo víc a jelikož mě už došla trpělivost a pana V.Hemzal už asi taky, tak navrhl, že dveře už dodělávat nebude a že dosavadní práci vyúčtuje následovně:

2ks dvojskla - 2500,-Kč
6ks pantů - 900,-Kč
3L barvy - 900,-Kč
1L základní barvy - 900,-Kč
2ks FAB na jeden klíč - 650,-Kč (starý zámek z dveří si p. Hemzal samozřejmě nechal)
12h práce 2osoby - 3600,-Kč

Celkem tedy 8730,-Kč bez DPH / 9603,-Kč s DPH

Nevím jestli je to moc nebo mála, za to v jakém stavu jsou dveře nyní, ale vzhledem k tomu, že už jsem p. Hemzala nechtěl nikdy vidět domluvili jsme se na celkové částce 8000,-Kč s DPH a tedy, že mi 2000,-Kč z 10.000,-Kč zálohy (kterou dostal v hotovosti předem) vrátí. Docela jsem byl pak překvapený, když mi za 5dní opravdu peníze přišli na účet.

Takže ruce pryč od této firmy.Celá reference...
Hodnotil/a
1
16.05.2011 19:13
0 hodnocení  plus  minus
renovace okna:
Naléhavé varování !!! Po neúplném dokončení prací na rámu,nebyla impregnece proti plísním, byla snaha neodstranit lak úplně,praskliny zabrousit a přelakovat to.Tady ještě p.Hemzal zasáhl ,ale pak konec. Nemáme okenní křídla už 3 měsíce ,je listopad a zima na krku.Topíme ,abychom neonemocněli, ale jsme bez těsnění i na vnitřních neopravených křídlech,...Pan Hemzal nebere telefony ,jen posílá lživé e-maily, věší bulíky na nos,většího lháře nenajdete.!!!!!!!! Stále nedokončeno.!!!!!!!!!!! Vydalo by to na román. Konečně jsme z nich vymámili osobně v Lažanech poslední křídlo oken. Jsou v hrozném stavu. Teď je konečně necháme opravit u jiné firmy. Vyberu si podle referencí. Opakuji - naléhavé varování !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Celá reference...
Hodnotil/a
1
08.11.2011 10:53
0 hodnocení  plus  minus
Opravy oken:
Realizace je i přes uhrazení stále nedokončená.
Žádný z termínů dohodnutých smluvně nebyl dodržen.
Majitel firmy komunukoval pouze do chvíle úhrady zálohy.Od té doby PŘESTAL KOMUNIKOVAT ÚPLNĚ nebo pouze sliboval a nic nedodržel.
Každému doporučji se firmě OPRAVY OKEN s.r.o. z daleka vyhnout.
Celá reference...
Hodnotil/a
1
21.10.2010 11:40
0 hodnocení  plus  minus