Radek Janovský, stavební práce

Popis

Popis nebyl k tomuto místu zadán...

Recenze k bodu Radek Janovský, stavební práce

Napište recenzi!

4.9.2014 dokončil p.Radek Janovsky z kolegou též Radkem u mne v pan.bytě rekonstrukci koupelny a wc práce naprosto profesionálne provedena perfektní slušně a vstřícné chování,můj švagr, má stavební firmu v Austrálii se byl na dokončené dílo podívat řekl bral bych je z fleku proto mužů s čistým svědomím p. Janovskeho a jeho kolegu doporučit tímto ještě jednou p.Janovskemu a jeho kolegovi děkujeme Soňa a Lubomír Hadacovi.Zdice .
Hodnotil/a
5
05.09.2014 08:46
+1 hodnocení  plus  minus
Renovace koupelny + WC:
Dne 29.4.2011 provedl p.Janovský s kolegou výměnu desek k mé úplné spokojenosti,za což jemu a jeho kolegovi ještě jednou touto cestou děkuji.Výměnu desek provedl zcela na své náklady jak slíbil,takže jsem nic neplatila.Pro příště počítám pokud budu potřebovat,že využiju opět jeho služeb.

8.5.2011 Kalášková Eva,Praha 10
Celá reference...
Hodnotil/a
4
08.05.2011 15:07
0 hodnocení  plus  minus
rekonstrukce koupelny:
Pana Janovského již nikdy více! Termín zakázky byl domluven na konci června 2010 a práce měla začít téhož roku v září. Samozřejmě byla složena záloha. V den příjezdu p.Janovský volal, že má kolegu se slepým střevem v nemocnici a sám to dělat nemůže, prý zavolá, až bude vědět, jak je to s kolegou. Nezavolal, po několika týdnech jsem volala já. Další termín konec listopadu. Nedorazili, musela jsem já volat, co se děje. Měli nehodu, a jsou bez auta. Další termín upřesní. Opět se neozval, uháněla jsem ho já. Prý za tři týdny, to byla polovina prosince. Nepřijeli, opět jsem volala já, je sněhová kalamita-visí pod Cukrákem. Chtěla jsem odstoupit od zakázky a vrátit zálohu. Skoro mě uprosil, že 10.ledna to určitě vyjde. Nevyšlo, měl chřipku. Blbý,co? Přijeli koncem ledna a za 2 dny bylo hotovo! Druhou část peněz jsem dala před ukončení práce a to byla chyba! Při jakémsi ,,předání" jsem si dovolila upozornit na nedostatky, které se mi nezdají. Vše je prý v pořádku, takhle je to standartně provedené. P. Janovský odmítl sepsat předávací protokol, nedal mi ani fakturu. A odjel! A druhý den to začalo- protékající odpad u umyvadla, kapající stoupačka na teplou vodu, kterou oni rozdvojovali, a to hlavní-sprchový box, ze kterého se valila voda jak z vodopádu, během chvilky to stačilo k vytopení sousedů. Ihned jsem volala p.Janovskému, podle mého se jednalo o havarijní stav. Byl arogantní, odjíždí na hory, tak možná za týden. Naivně jsem mu za týden zavolala. O žádných závadách nic neví, mám si prostudovat zákoník, mám mu to poslat písemně a on má 30 dní na odstranění závad. Odeslala jsem mu dvakrát emaily se seznamem závad, do dnešního dne se neozval. Ani neměl zájem zjistit, zda se u sprch.boxu nejedná třeba o chybu výrobce. A závad se objevilo víc, sice jakoby maličkosti, ale je jich hodně. A ještě něco-spoje desek jsou jakoby okousané, vypadá to hrozně,ale prý je to také standartně udělané! Teď jsem ve stadiu schůzek s advokátem a čekám na znalecký posudek tohoto díla. Přece není možné aby to p.Janovskému procházelo! Věřím, že touto cestou se mi vrátí alespoň náklady vynaložené na to, aby koupelna byla uvedena do stavu, ve kterém ji budu moci každodenně používat. Varování pro všechny-ruce pryč od p.Janoského-samé lži, výmluvy a odfláknuté úplně všechno.

Celá reference...
Hodnotil/a
1
12.03.2011 21:53
0 hodnocení  plus  minus
koupelna+WC - stavební práce:
Dnes mi zavolal a pak přijel pan Radek Janovský s kolegou, kteří se v prosinci r. 2010 podíleli na rekonstrukci mé koupelny a WC. Jak jsem napsala, odvedená práce nesplnila celkově má očekávání vyskytly se nějaké menší závady, které se při dobré vůli této firmy mohly už dávno vyřešit a protože jsem si nevěděla rady, obrátila jsem se na Nejřemeslníky.Stal se ovšem zázrak a firma p. Radka Janovského dnes dala vše dopořádku. Jsem velmi spokojena, pan Janovský se omluvil a s kolegou dnes udělali vše, co mi jak se říká na očích viděli (i mi pomohli vyřešit to, co už ani nebylo v smluvené objednávce). Když se chce, tak to jde. Po dnešním dni vím, že se mohou lidé domluvit, že existuje spravedlnost a děkuji tímto i Nejřemeslníkům, kteří mi zveřejněním mých problémů na svých stránkách tzv. vytrhli trn z paty. S klidným svědomím mohu dnes říci, že pokud bych opět potřebovala nějakou rekonstrukci, pozvala bych si firmu pana Radka Janovského. Libuše Vinšová, Praha 4-Háje 17.03. 17:03 | Reagovat

Celá reference...
Hodnotil/a
4
17.03.2011 17:20
0 hodnocení  plus  minus