ABLAK, s.r.o.

Popis

Vyrábíme a dodáváme plastová okna a dveře, zimní zahrady, hliníkové dveře, hliníková okna. Nabízíme interiérové dveře, vstupní dveře do bytu. Celá ČR.

Recenze k bodu ABLAK, s.r.o.

Napište recenzi!

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat firmě ABLAK, jmenovitě panu Vlachovi za ochotné a odborné vysvětlení při výběru plastových oken a dveří na náš dům. Kdykoliv jsme potřebovali jakékoliv ujasnění, tak byl vždy ochoten s námi komunikovat a odpovědět nám na naše dotazy, což nám velmi pomohlo při výběru nových oken. Firma ABLAK byla cenově nejlepší při stejné kvalitě nabízených služeb.
Hodnotil/a
5
22.07.2016 07:25
0 hodnocení  plus  minus
Super cena za okna Salamander Blue Evo elegant. Naozaj seriozna montaz aj so zapravenim.
Hodnotil/a
5
14.05.2012 15:24
0 hodnocení  plus  minus
Vyměna oken:
S realizací jsem byl na výsost spokojen.Termín výměny a cena byla dohodnuta v pořádku dle smlouvy.S dodavatelem komunikace v pořádku.Zatím mám okna 14 dní ale žádne závady se neprojevili.Tak jak jsem si realizaci představoval tak proběhla.Pracovníci této firmy jsou profesionálové.Nemužu nic jiného než smeknout.Pokud bych někdy do budoucna měnil okna jedině firmu Ablak.Kdyby byli všichni jako tato firma tak jsme celá republika samí profesionálové.Mohu všem doporučit tuto firmu.Děkuji Kiele Zbyněk


Celá reference...
Hodnotil/a
5
08.11.2011 13:09
0 hodnocení  plus  minus