1.Belgická s.r.o.

Popis

stavební činnost, zateplování domů, opravy fasád, střechy, rekonstrukce bytů, výměny stoupaček, montáže topení, výměna elektroinstalace.

Recenze k bodu 1.Belgická s.r.o.

Napište recenzi!

Rekonstrukce stoupaček:
Horor!!!!!

Vedle arogantního a nekooperativního chování představitele firmy 1.Belgická během stavebních prací se stalo následující:
• Dohodnutý termín prací byl překročen
• Dle předem dohodnutého harmonogramu prací měly být práce v kazdem bytě hotovy během 1 týdne. Práce se však protáhly vice nez celý měsíc, takze se cely mesic nedal byt plnohodnotne pouzivat, coz bylo v rozporu se smlouvou!!!!!!
• Hned první den, zástupci firmy 1. Belgická rozsekli odpadové potrubí na záchodě, čímž porušili předem dohodnutý plán a způsobili tim, že se v žádném případě nemohla používat voda, a to ani na záchodě, v koupelně, ani v kuchyni po dobu jednoho týdne. Poté co došlo k tomuto incidentu a ten byl poškozeným nahlášen, nedošlo ani k omluvě firmy 1.Belgická, ani k urgentnímu vyřešení vzniklého problému
• Při instalaci vodoměru na záchodě začali vrtat zástupci firmy 1. Belgická do zdi (která vede do pokoje). Po upozornění, že toto nebylo dohodnuto s představitelem firmy 1. Belgická, panem Romanczinem při úvodní prohlídce bytu při které bylo dohodnuto, kde se bude a kde se nebude vrtat. Pracovník firmy nedbal upozornění a vyvrtal díru do vedlejšího pokoje s tím, že toto je jediné možné řešení, byť nebylo dohodnuto. Poté jsem se dozvěděl od ostatních lidí z domu, že během instalace vodoměru na záchodě bylo možné toto provést bez vrtání dodatečné díry, nicméně, že bylo nutné kontrolovat řemeslníky a vyloženě fyzickým násilím vytrhnout vrtačku z rukou pracovníka firmy 1. Belgická a tím vrtání zabránit.
• Při instalaci stoupačky v kuchyni zazdili pracovníci firmy 1. Belgická roh v kuchyni, čímž způsobili, že již nebylo možné dát na původní místo kuchyňskou desku, jelikož se tam nevlezla. Několikrát jsem se pokusil dohodnout s dělníky přímo na místě, aby kuchyňskou desku uřezali tak, aby se opět vešla svými rozměry do kuchyně. Jelikož se po opakovaném ujištění dělníka nestalo, požádal jsem osobně pana Romanczina, ten arogantně opáčil, ať si kuchyňskou desku uřežu sám.
• Během stavebních prací nebyl přítomen pracovník, se kterým by bylo možné se na čemkoliv domluvit českým jazykem
• Během stavebních prací nechali několikrát pracovníci firmy 1. Belgická otevřené dveře do bytu i přesto, že byli několikrát dopředu vyzývání, aby po opuštění bytu vždy dveře zavřeli.
• Během stavebních prací byly z bytu odcizeny následující věci:
o Smeták v hodnotě 150 Kč
o Láhve s alkoholem v hodnotě 250 Kč
o Část kuchyňské desky z kuchyňské linky v hodnotě 300 Kč
• Splachovač na záchodě, jejíž výměnu zajišťovala firma 1.Belgická, se zasekává, čímž uniká voda a způsobuje tak dodatečné náklady
Celá reference...
Hodnotil/a
1
14.10.2011 10:06
0 hodnocení  plus  minus