Vekra okna - Brno - Nové sady

Popis

plastová, dřevěná, hliníková okna a dveře.

Recenze k bodu Vekra okna - Brno - Nové sady

Napište recenzi!

Dobrý den, my máme též okna od vekra. Během kalkulace jsme se snažili cenu stáhnout co nejníže, protože jsme měli na okna bohužel omezený rozpočet. Firma vekra nám však vyšla vstříc a doporučila nám několik možností na kterých jsme ušetřili, tím pádem jsme se do rozpočtu vešli a s okny jsem maximálně spokojení.
Hodnotil/a
5
15.02.2016 16:55
0 hodnocení  plus  minus
Od Vekry jsme si nechávali dělat okna i se žaluzijema, než se okna udělali tak to přibližně měsíc trvalo, ale pak to šlo šupem, během dopoledne měli hotovo, manželka jim ještě nabízela kafe, to si nedali a zase jeli, sice je máme teprve rok, ale ta změna je znát, už jenom jak to doma vypadá, protože ty starý okna jsme měli hnědý a teď jsou bílá, tak to i na pohled vypadá veseleji.
Hodnotil/a
5
14.01.2016 12:47
+1 hodnocení  plus  minus
S firmou Vekra mám dobrý zkušenosti. Montáž oken byla rychlá, bez zbytečných prodlev. Okna jsou kvalitní a ještě jsme dostali slevu, protože jsme měnili přes zimu.
Hodnotil/a
5
16.12.2015 12:15
+2 hodnocení  plus  minus
Okna jsme měnili na rodinné dvougenerační vile. Chtěl jsem, aby výměna proběhla rychle, protože v domě bydlí starší lidé a nechtěl jsem jim narušovat klid a soukromí. Rád bych poděkoval firmě Vekra za svižnou výměnu bez zádrhelů a kvalitní montáž oken. Jsme s okny spokojeni.
Hodnotil/a
5
16.10.2015 15:43
+2 hodnocení  plus  minus