IKEA Černý Most - Praha 9

Otevírací doba

Pondělí 10:00 - 22:00
Úterý 10:00 - 22:00
Středa 10:00 - 22:00
Čtvrtek 10:00 - 22:00
Pátek 10:00 - 22:00
Sobota 10:00 - 22:00
Neděle 10:00 - 22:00

Adresa

Chlumecká 664
Praha
19800

Kontakt

www.ikea.cz
Tel.:
+420251610110

Popis

Otevřeno 7 dní v týdnu!
Po–Ne: 10.00–22.00

Restaurace
Po–Ne: 9.30–22.00

Dekorace

Obývací pokoje
Dětská IKEA

Osvětlení
Haly a předsíně

Pracovny
Jídelny

P ro mladé
K jídlu a pití

Prádelny
Koupelny

Textil
Kuchyně

Vaření
Ložnice

Ú ložné prostory
Malé úložné prostoryPlánovač prostor

Plánování a design kuchyně už nemůže být jednodušší, s programem na plánování kuchyní je to zábava a doslova hračka. Prostým přetahováním myší si můžete hrát s rozmístěním skříněk a spotřebičů a hotovou sestavu si zobrazit v trojrozměrném provedení, v různé barevné škále a dispozičním řešení.
Vybavte si kancelář novým nábytkem zcela sami pomocí počítačového programu na plánování kanceláří.

Stáhněte si kopii tohoto programu zdarma z internetových stránek IKEA. Přímo v obchodním domě vám jsou rovněž k dispozici naši odborníci se svými radami, tipy a podněty.
Plánovací program
V NAŠEM OBCHODNÍM DOMĚ
Šijeme na přání

Nechte si své závěs ušít přesně podle přání! V oddělení textilu si vyberte látku, rozmyslete si styl a pak dejte našim prodavačům přesné rozměry a detailní popis návrhu. My se postaráme o profesionální ušití. Výši poplatků za tuto službu vám sdělí v oddělení textilu.
Finanční služby

V IKEA máte možnost nakupovat i na splátky. Vytvořit si domov svých snů tak může být celkem jednoduché. Už dnes můžete mít nový nábytek podle svého přání. Využít můžete například spotřebitelský úvěr s nulovým navýšením.
Podrobné informace
IKEA dětem

Děti si mnohem raději hrají, než nakupují. Z návštěvy IKEA se proto snažíme udělat co nejzábavnější zážitek. Z tohoto důvodu jsme celé jedno oddělení IKEA věnovali především dětem. Kuličkový ráj, vozíky na děti, přebalovací pulty, mikrovlnná trouba na ohřev dětské potravy, dětské menu v restauraci, soutěže pro děti a mnohé jiné akce – to vše zpříjemní pobyt v IKEA nejen dětem, ale i celé rodině!
Dárkové karty

Chcete potěšit rodinu a přátele dárkem z IKEA? Darujte jim naši dárkovou elektronickou kartu, na kterou můžete vložit libovolnou částku, a nechte je, aby si dárek vybrali sami. Karty jsou přenosné, mají neomezenou platnost a můžete je použít ve všech obchodních domech IKEA v České republice. Vloženou částku není nutné vyčerpat jednorázově. Dárkové karty zakoupíte u pokladen.
90 nocí na vyzkoušení matrace
Využijte možnost vyzkoušet matraci SULTAN přímo v pohodlí vašeho domova po dobu 90 nocí. Zkušení ortopedové říkají, že člověk se na nové matraci cítí dobře až po 2-3 nocích. Proto vám nabízíme možnost vyzkoušet si matraci doma po dobu 90 nocí. Pokud by se vám zdálo, že vám přes všechny informace a důkladné zkoušení vybraná matrace nevyhovuje, můžete nám ji přivézt zpět do obchodního domu IKEA nepoškozenou a my vám pomůžeme s výběrem jiné matrace nebo vám vrátíme peníze.


Švédské speciality

Překvapte své přátele a rodinu švédskými specialitami! Sleď, křupavý chlebík a marmeláda z horských brusinek – to jsou jen některé ze specialit, které najdete ve švédském obchůdku. Domů si můžete zakoupit také nejoblíbenější jídla z restaurace IKEA, jako například švédské masové kuličky. Naleznete zde i recepty pro přípravu těchto jídel a nápady pro jejich servírování.
Přepadl vás po nakupování v IKEA hlad? Zastavte se pro hot dog, osvěžující zmrzlinu nebo jinou pochoutku v bistru, které se nachází u východu z obchodního domu hned za pokladnami.
Švédské speciality
Restaurant & Café IKEA

Nakupování vás může stát hodně sil. Ale nebojte se, že nebudete mít kde načerpat nové! V každém obchodním domě IKEA najdete restauraci i bistro. Restaurace nabízí klasická švédská i česká jídla. Je jednou z nejoblíbenějších oblastí v obchodním domě IKEA. Dopřejte si tedy chvilku odpočinku a pochutnejte si na dobrém jídle a šálku kávy za bezkonkurenční ceny.
Bezplatné parkování

Před obchodním domem IKEA na vás čeká prostorné bezplatné parkoviště.
Užívejete si své nákupy, nemusíte ztrácet čas přemýšlením o tom, kde zanechat vůz.

V IKEA Brno máme k dispozici před obchodním domem 1 203 parkovacích míst, včetně mist pro invalidy a rodiny s dětmi.

V IKEA Ostrava máme k dispozici před obchodním domem 930 parkovacích míst a z toho je 30 pro invalidy a 14 pro rodiny s dětmi.

V IKEA Praha Černý Most máme k dispozici na horním parkovišti celkem 232 míst, z toho 10 pro invalidy a 22 pro členy IKEA FAMILY.
V podzemním parkovišti máme k dispozici celkem 458 míst z toho 12 pro invalidy a 8 pro členy IKEA FAMILY.

V IKEA Praha Zličín máme k dispozici před obchodním domem 1394 míst k parkování, dále 49 pro invalidy a 17 pro členy IKEA FAMILY.

IKEA bez bariér
V IKEA je zabezpečený bezbariérový pohyb pro hendikepované návštěvníky. Najdete zde také invalidní vozíky, které můžete v obchodním domě zdarma využít.
PO NÁVŠTĚVĚ NAŠEHO OBCHODNÍHO DOMU

Transportní služba

Většina našeho zboží je prakticky balena v plochých krabicích, proto je jeho převoz velmi jednoduchý. Pokud ale zboží sami přepravovat nechcete nebo se vám do vašeho auta nevejde, rádi vám za poplatek s odvozem zakoupeného nábytku pomůžeme.
Prostřednictvím naší partnerské firmy vám za poplatek dovezeme zboží domů. Můžete si také u nás půjčit větší auto a dovézt si zboží domů sami. Po zapůjčení auto vrátíte tam, kde jste ho převzali, před východ z obchodního domu IKEA. Vnitřní rozměry auta jsou: délka 312 cm, šířka 187 cm, výška 193 cm. Objem je 11,5 m³.
IKEA Praha Černý Most
IKEA Praha Zličín
IKEA Brno
IKEA Ostrava
Montážní služba

Montáž nábytku IKEA je jednoduchá. Vše co potřebujete, najdete v balení. Pokud se vám však do montáže nechce, obraťte se na nás. Naše partnerská firma vám za dobrou cenu s montáží nového nábytku pomůže. Prohlédněte si níže ceníky jednotlivých obchodních domů.


IKEA Praha Černý Most
IKEA Zličín
IKEA Brno
IKEA Ostrava

Instalační služby

IKEA vám prostřednictvím své partnerské firmy dokáže poskytnout pomoc i při instalačních pracech souvisejících se zařizováním vaší kuchyně. Za výhodných podmínek vám pomůžeme s instalací plynu, vody či elektrorozvodů.
Můžete změnit svůj názor

Nepoužité zboží v původním obalu nám můžete spolu s účtenkou vrátit do 90 dnů (členové IKEA FAMILY dokonce do 120 dnů) a my vám ho proplatíme v plné výši. Za zboží v otevřeném obalu vrácené v této lhůtě vám bude stržen poplatek 30% z ceny zboží. (Nelze vrátit metrový textil, použité povlečení a kosmetiku ze sortimentu IKEA FAMILY, květiny, žárovky, zářivky, elektrické baterie a zlevněné zboží.
Tříletá záruka

IKEA Česká republika, s.r.o., poskytuje prodlouženou záruku na většinu zboží v délce 3 let! Na živé květiny, žárovky, alkalické baterie, kosmetiku a textil z oddělení IKEA FAMILY a potraviny se vztahuje záruka podle zákona. Kromě této tříleté záruky, která je o 1 rok delší bež zákonem stanovená záruční doba, IKEA Česká republika, s.r.o., poskytuje další prodloužené záruky na vybrané zboží.


Testy kvality Téměř veškerý nábytek IKEA a většina našich bytových doplňků je testován podle evropských a jiných mezinárodních norem a standardů. Testování simuluje reálné situace. Je zárukou, že výrobky jsou odolné a bezpečné. Pečlivé testování je součástí filozofie IKEA.

Tyto záruky se vztahují pouze na domácí použití.

Vážení zákazníci, nebojte se nás kontaktovat se svými problémy.
Prodloužené záruky

přečtěte si o prodloužených zárukách

Více informací k zárukám vám poskytneme v informačním letáku o zárukách a v katalogu IKEA.

Ohleduplnost vůči životnímu prostředí
Při výrobě používáme přírodní materiály a zajišťujeme recyklaci výrobků, které již dosloužily. Neplýtváme surovinami a snažíme se nacházet nové způsoby, jak minimalizovat dopad naší činnosti na životní prostředí. V obchodních domech se snažíme většinu odpadu vytřídít a poslat ke zpětnému využití. Průběžně snižujeme spotřebu vody, energie a kancelářského papíru. Postaráme se také o recyklaci vašich starých katalogů IKEA, baterií, žárovek a zářivek. Nevyhazujte je, ale přineste je zpět do IKEA. Ploché balení výrobků přispívá ke snadné manipulaci, úspornému skladování a ke snížené spotřebě paliva při transportu. Obalové materiály můžete u nás vrátit. Nezapomeňte, že nefunkční elektrovýrobky nepatří do popelnice s běžným komunálním odpadem. Odevzdejte je zdarma ve sběrných dvorech v místě svého bydliště, případně v prodejně, kde jste je zakoupili. Až si u nás nakoupíte a budete u pokladen hledat nákupní tašku, zamyslete se, zda ji opravdu potřebujete i v tom spočívá ohleduplnost k životnímu prostředí.

Recenze k bodu IKEA Černý Most - Praha 9

Napište recenzi!

výborná jídla :-)
Hodnotil/a
4
17.03.2010 23:06
0 hodnocení  plus  minus
ikea je bomba!
Hodnotil/a
5
22.01.2010 22:22
0 hodnocení  plus  minus
Josef C. ohodnotil IKEA Černý Most - Praha 9 jako jedno ze svých oblíbených míst a napsal: "Ikea rocks! "
Hodnotil/a
5
22.01.2010 22:00
0 hodnocení  plus  minus
Ikea je bomba!
Hodnotil/a
4
21.01.2010 23:49
0 hodnocení  plus  minus
Hurá, miluju Ikea!Jste také magoři do IKEA stylu? Nejsou vám cizí a chápete slova jako KLIPPAN, FAKTUM, LILLBERG nebo LACK? Tak si dejte 15 kuliček s bramborem, kavu na IKEA FAMILY kartu a hurááá do této skupiny :)))
Hodnotil/a
4
13.01.2010 09:02
0 hodnocení  plus  minus
Hanka K. navštívil IKEA Černý Most - Praha 9
Hodnotil/a
0
19.12.2009 09:45
0 hodnocení  plus  minus
Jindra B. ohodnotil IKEA Černý Most - Praha 9 pěti hvězdičkami
Hodnotil/a
5
28.10.2009 23:21
0 hodnocení  plus  minus
John S. ohodnotil IKEA Černý Most - Praha 9 jako jedno ze svých oblíbených míst a napsal: " Strávil jsem tolik hodin tam .... a po dlouhé nakupování, můžete jít do kina vedle. Cooooool"
Hodnotil/a
5
28.10.2009 23:21
0 hodnocení  plus  minus
Not cheap, but always the same simple style. I like them.
Hodnotil/a
4
22.04.2009 09:54
0 hodnocení  plus  minus