Multikino CineStar

Adresa

Brněnská 1825
Hradec Králové
50009

Kontakt

www.cinestar.cz
Tel.:
+420495809971

Klíčová slova

koncert kino Vyfič! Země Zombie Princezna a žabák Avatar 2012 3 sezóny v pekle Alvin a Chipmunkové 2 Astro Boy G-Force Mikulášovy patálie Samec Trable v ráji Twilight sága: Nový měsíc Vánoční koleda Fame: cesta za slávou Kawasakiho růže Maradona režie Kusturica Planeta 51 Sherlock Holmes Imaginarium dr. Parnasse Nějak se to komplikuje Čtvrtý druh Lítám v tom Bratři Morganovi Pouta The Box Na sv. Valentýna Dešťová víla Kniha přežití Nebe peklo... zem Percy Jackson: Zloděj blesku New Yorku miluji Tě Doktor od jezera hrochů Černej Dynamit Na hraně temnoty Velké podmořské dobrodružství 3D Katka Prokletý ostrov Protektor Alenka v říši divů Jarmareční bouda Nine Milý Johne O kapitalismu s láskou Půlnoční polibek Chůva v akci Legie Nezapomeň na mě Pevné pouto Smrt čeká všude I Love You Phillip Morris Mamut Přestupný rok Jak vycvičit draka Mamas & Papas Babylon A.D. Květ pouště Muži co zírají na kozy Svítání Široce otevřené oči Všichni jsou v pohodě Hadewijch - mezi Kristem a Alláhem Škola života Baaria Souboj Titánů Mamas&Papas Oko nad Prahou Měsíc Podivní Špatnej polda Toy Story: Příběh hraček 3D Kick-Ass Kouzelná chůva a Velký třesk Kuky se vrací Robin Hood Užívej si co to jde To byl zítra flám Nejlepší z Brooklynu Princ z Persie: Písky času Sex ve městě 2 Hurvínek na scéně Zelená zóna Muž ve stínu Rozchod Záložní plán The Twilight Saga: Zatmění Solomon Kane Vrahouni Muži kteří nenávidí ženy Počátek Predátoři Sexy 40 Shrek: Zvonec a konec Single Man A Toy story 2: Příběh hraček Ženy v pokušení Zatím spolu zatím živi Dostaň ho tam! Kájínek Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty Salt Čarodějův učeň Expendables: Postradatelní Poslední vládce větru Román pro muže

Popis

Popis nebyl k tomuto místu zadán...

Recenze k bodu Multikino CineStar

Napište recenzi!

Dobrý den, připojuji se ke stížnosti Sáry Suchánkové.Mám na personál v Cinestaru uplně stejný názor.Chovali se k nám nevlídně a obvinili nás z najití lístků a trvali na tomto názoru, jen pro doplnění:Film:Babovřesky, Datum:8.3.2013 ,Čas:17:15..Pokud se vám stane něco stejného jako nám nedejte se..
Hodnotil/a
1
10.03.2013 20:56
0 hodnocení  plus  minus
Dobrý den, ráda bych zde napsala stížnost ohledně personálu v multikině cinestar Hradec Králové. Přístup personálu mě zcela znechutil! Poté co jsem byly nařknuty z toho, že jsme lístky na film nezískaly legální cestou, nás personál držel před promítací místností ještě 7 minut po začátku filmu!!! Když jsme se konečně dostali dovnitř, na našich místech seděli jiní lidé! Nejspíše onil lístky nezakoupili! Žádám o lepší systém v uspořádání lístků! Jsme vaším chování znechucena! Pokud šlo o protekci pro známé, tak o to více žádám obměnu personálu, lístky nám prodal jistý Michal. Na závěr bych ještě napsala, že toto chování je neúnosné a pokud se situace bude někdy v budoucnu opakovat nebude již možné ji tolerovat!!!!
Hodnotil/a
1
10.03.2013 17:02
0 hodnocení  plus  minus