Amber Hotel Konopiště - tenis, minigolf, kuželky

Adresa

Nádražní 300
Benešov
25601

Kontakt

www.legner.cz
Tel.:
+420317722111

Popis

Rekreační areál kemp Konopiště se nachází 1 km od zámku Konopiště, který se pyšní bohatou historií a milovníci historie mohou také navštívit blízký zámek Jemniště či Sázavský klášter.

Areál se rozprostírá na velmi prostorném pozemku a je obklopen bohatými lesy. Nabízí příležitost pro klidnou rodinnou dovolenou uprostřed nádherné přírody. V kempu pro Vaši rekreaci naleznete dostatečné zázemí – elektrická přípojka 220 V, využití kuchyňky, pračky.

Je zde možnost příjemného koupaní ve venkovním bazénu.

Milovníky sportu zaujme volejbalové hřiště, minigolf, fitnesscentrum, sauna, a v okolí lze využít nespočet cyklostezek (kola lze zapůjčit ve fitness) anebo procházky konopišťským lesem.

Otevřeno: 01.05. - 30.09.
Bezbariérový přístup: 0
Stany: Ano
Chatky: Ano
Karavany: Ano

Recenze k bodu Amber Hotel Konopiště - tenis, minigolf, kuželky

Napište recenzi!

Po příjezdu jsme byly ubytováni pokoj byl čistí a uklizení. Recenze které jsme četli na internetu se podle mne nezakládají na pravdě a jsou učelivá. Co se týká kuchyněmohu jen pochválit. Jídlo bylo čerstvé a hutné porce velké. Tady musím říci ze nechápu recenze ze tu vaří s polotovaru. Dotyční asi v životě nepoznal kuchyni a tudíž nepozná vařečku od nože. Nebo se stravuje ve McDonald's . Areál by potřeboval jistou rekonstrukci ale na pobyt to nemá vliv . V televizi bylo jen pár programu. Ale koukat na televizi jsme nepřijely , stejně jsme měli jinou zábavu. Obsluha byla 100% . Nemám co dál dodat snad jen kdo bude chtít chyby si najde, ale to všude i v luxusních zařízeních. Za nás 100% spokojenost a za rok zas pojedeme.
Hodnotil/a
5
17.09.2016 21:44
0 hodnocení  plus  minus
Byli jsme s přítelem velice nespokojeni s ubytováním. Píše se že to je ˇˇHotelˇˇ ale po příjezdu jsme zjistili že se jedná o motel.Ten dům z fotografie Hotel Konopiště po zjištění že tam nejsou žádné pokoje jsme byli znepokojeni. Pokoje byli řešeny bojlerama takže když sousede ve vedlejším pokoji si napustí 2x vanu tak se koupete ve studené vodě navíc když si ve vedlejším pokoji pustí televizi a vy chcete spát tak nemůžete pač stěny mezi pokoji jsou velmi tenké. Na personál si nemůžeme stěžovat. Zde je pravá fotografie jak jsou řešeny pokoje --> http://www.ndbanket.cz/images/ubytovani_1.jpg
Hodnotil/a
1
01.12.2015 00:44
-1 hodnocení  plus  minus
Tohle je největší sračka...hodinu shanim jedno debilni tel. cislo na motel benesov a kdyz jedno najdu tak to cislo neexistuje??? mrdat
Hodnotil/a
1
23.05.2013 21:14
-1 hodnocení  plus  minus