4bambiini Chalupa

Adresa

Všelibice 14
Všelibice
46348

Kontakt

f.jirasko@seznam.cz
Tel.:
+420774653760

Klíčová slova

Popis

tejte v krásném údolí Karolíny Světlé, které se nachází na silnici č. 277 spojující Český Dub a Mnichovo Hradiště. Údolí, kterým protéká řeka Mohelka, je rájem pro milovníky cyklistiky, přírody, klidu a historických památek.

Ať už jste zde častými hosty, či se chystáte tento kout světa teprve objevit, nabízíme Vám k pronájmu naši skromnou, ale útulnou chalupu.

V přízemí je světnice s plně vybaveným kuchyňským koutem, kachlovými kamny a rozkládacím dvoulůžkem, v patře jedna ložnice a dětský pokojíček. Na zahradě je nové suché WC. V chalupě se pohodlně vyspí 6 osob.

Chalupa je obklopena krásnou vzrostlou zahradou, na kterou navazuje ovocný sad (jablka, třešně, maliny, rybíz), dále louka a les (celkem 10.000 metrů). Je zde ohnistě, pro děti pískoviště a v létě navíc spousta chemicky neošetřeného ovoce.

Rodiny s dětmi určitě uvítají možnost koupání v čisté řece Mohelce, která teče pouhých 100 m před chalupou.

Milovníci sportu si mohou zahrát tenis a plážový volejbal v 5km vzdáleném Svijanském Újezdě, nemluvě o bezpočtu cyklistických stezek v okolí.

Ubytování je vhodné zejména pro nenáročnou a sportovně založenou rodinu, která preferuje soukromí a přírodu před luxusem turistických středisek či hotelů.

Domácí strava je po dohodě možná - mňam.

K chalupě je po celý rok snadný příjezd. Cesta trvá 45 minut autem od hranice Prahy.

V chalupě se z ohledu k dětem a nekuřákům nekouří.

Parkování je u objektu.

Chalupa je k dispozici pro krátkodobé (viz. ceník) i dlouhodobé pronájmy (cena dohodou).

Recenze k bodu 4bambiini Chalupa

Tento bod zatím nemá žádné recenze.

Buďte první, kdo recenzi napíše!

Napište recenzi!