Zofin

Adresa

Slovanský ostrov 226/8
Praha-Praha 1
11000

Kontakt

zofin@zofin.cz
Tel.:
+420224934400

Klíčová slova

Popis

Vážení přátelé,

palác Žofín je od roku 1837 jedním z nejvýznamnějších center kulturního a společenského života. Výčet akcí, které zde Agentura NKL Žofín s.r.o. od roku 1994 připravila a kterými bych mohl dokázat, že je tomu tak i dnes, by byl opravdu dlouhý. Jmenoval bych koncerty největších světových hvězd, návštěvy státníků, kongresy a konference, módní přehlídky, výstavy, akce pro děti či seniory, prezentační akce špičkových firem, manažerská setkání nebo třeba taneční kurzy či galavečeře...

Okolí paláce Žofín svádí i dnes k procházkám, pohled z jeho teras uchvacuje a oslňuje krásou Prahy každého dnes stejně jako před desítkami let.

Shrnuto a podtrženo - říká se, kdo v Praze něco znamená, chodí na Žofín. My u nás rádi přivítáme každého. Nabídneme nejen nejkrásnější sály v Praze, ale i špičkové služby a tým lidí, který se postará o Vaši spokojenost.. Budu rád, když moji nabídku zvážíte ve chvíli, až se budete rozhodovat, kde uspořádáte Vaši akci, kam pozvete své hosty.

Přeji Vám při rozhodování šťastnou ruku. Když zvolíte pro svoji akci palác Žofín, budu poctěn. Vaše důvěra bude pro mne i závazkem. Mým přáním je, aby se k nám každý rád vracel. Aby mohl říci - jdu opět na Žofín, tam se cítím dobře, tam jsem spokojen. Když uslyším tato slova, budu šťasten. Stejně jako budu vděčný za Vaše připomínky. Chceme s Vámi budovat partnerský vztah, založený na vzájemné důvěře. Každý, kdo do pořádání akce vloží finanční prostředky, vyžaduje kvalitu. A tu v paláci Žofín naleznete.

S úctou

Jan Nekola, majitel Agentury NKL Žofín s.r.o.

Recenze k bodu Zofin

Napište recenzi!

Josef C. ohodnotil Zofin jako jedno ze svých oblíbených míst
Hodnotil/a
4
29.05.2010 16:14
0 hodnocení  plus  minus
Veronika C. ohodnotil Zofin jako jedno ze svých oblíbených míst
Hodnotil/a
4
19.01.2010 09:16
0 hodnocení  plus  minus
John S. ohodnotil Zofin jako jedno ze svých oblíbených míst
Hodnotil/a
5
24.08.2009 10:10
0 hodnocení  plus  minus
Beautiful place in Prague where you can take a stroll and have a drink. Perfect for events though I assume it must cost an arm and a leg. I was there last for the Prague Food Festival which was great.
Hodnotil/a
4
30.01.2009 16:41
0 hodnocení  plus  minus