Pension Jízdárna

Popis

Nádherný penzion v přírodě

Bezbariérový přístup: Ne
Restaurace: Ano
Psi povoleni: Ne
Konferenční místnost: Ne
Klimatizace: Ne

Recenze k bodu Pension Jízdárna

Napište recenzi!

Ke všem předchozím přípěvkům se přidávám se souhlasem a konstatováním, že něco poobného je třeba pohledat...Ubytování spíše pro kovboje z přelomu osidlování Ameriky ( páchnoucí lůžkoviny a matrace, zřejmě zapařené či pomočené, takže se dalo pouze ulehnout se sebezapřením jen díky evidentně pranému povlečení a bez polštáře), místní septik asi již dost plný-zápach šel odpadem ze sprchy do koupelny a pokoje a nepomohlo ani jeho opakované zatopení vodou. Malé umyvadlo lze tolerovat kvůli místu, avšak dětské WC s nepasujícím pojíždějícím prkénkem již ne. Ze 4 ručníků odpovídal požadavku 21. století bohužel jen jeden.. Do vnitřku penzionu je neustále otevřeno z kuchyně a tudíž se line stále stený
odér z pořád týchž jídel, která jsou nabízena za cenu o minimálně 20% vyšší než v okolních restauracích, jejichž kvality však kuchyně "Jízdárna" nikdy nedosáhne. Navíc deklarovaná pestrost jídel se cvrkla na brambory se sekanou a zelím, či koprovou omáčkou s vejcem a brambory. Ještě snad ušel řízek, ale obával bych se speciality místního kuchaře.Mimo jiné do prostoru kuchyně volně vstupovaly "děti z tábora" a jiné osoby spojené zřejmě brigádně či zaměstnanecky s penzionem, a to třeba i bosé po zkropení se v oblečení vodou z hadice, apod. Chtít zde cokoli po 19:30 hodině je nemožné. Snídaně jsou přijatelné, avšak kakao či jiný než zelený, či pseudoovocný čaj je jen asi přání. Totéž alespoň filtrovaná káva k snídani. Alespoň závěrečný účet by člověk přivítal, avšak zřejmě zde EET ještě nedošlo, nebo jistý bývalý celní deklarant zřejmě umí...ale nechci hned obviňovat, je to spíš údiv. Při bližším pohledu na věc lituji dětí na "táboře", protože porce a výběr stravy, kterou jsme viděli nosit je na pováženou..není však problém ubytovacího rázu..Závěr: pobyt již nikdy více a šířit poznatky všude..možná i zvážit podnět k šetření přílušnými orgány hygienou počínaje a živnostenským úřadem kraje konče..mezitím asi nezapomenout na tok dotací. Je to jen úvaha, ne obvinění.. L.P. 2018!!
Hodnotil/a
1
05.08.2018 22:22
0 hodnocení  plus  minus
Na pana Ing. Volného pozor!Hlavně vy co hledáte o prázdninách brigádu pro své děti.Nejenže je hulvát a lhář,dokonce i zaměstnává 15ti leté děti na brigády,které mu tam uklízí 13-14 hodin denně celý týden aby si něco vydělaly a to hov... jim pak nezaplatí.Hanba by mě fackovala.Vzdělaný člověk,manželka doktorka a takhle se chovat.
Hodnotil/a
1
05.10.2016 16:50
0 hodnocení  plus  minus
Eva
Jestli někdy někoho napadne navštívit Penzion Jízdárna na Morávce, rozhodně by si měl přečíst tyto řádky. Podnadpis by mohl znít: „jak jsme potkali krále hulvátů“.

Několikrát za rok vyjíždíme s koňmi na dvoudenní výlety. Na začátku roku jsme obeslali pár penzionů s dotazem, zda by tam bylo možné v námi vybraném termínu přespat a i na nějakou louku ubytovat přes noc koně. Oslovili jsme i Penzion Jízdárna, jelikož prostředí je zde pro naše koně jako stvořené (krásná příroda a ohrady). Na stránkách majitel uvádí, že ubytování stojí 650 Kč na noc na 1 osobu. Protože taková výše i s ohledem na další náklady, co stojí vypůjčení koně, jsme do E-mailu napsali, že bychom rádi využili služeb ubytování na Penzionu Jízdárna, ale při počtu 13 lidí je pro nás tato částka neúnosná, i když je v ceně snídaně a půjčení ohrady na 1 noc. Navrhli jsme tedy 400 Kč za osobu při obsazení 13 postelí a majitel obratem odepsal, že souhlasí. Požadoval zaslat zálohu, tudíž jsme tak učinili. Minimálně 4 lidé nás před tímto penzionem, respektive nevhodným chováním majitele varovali, ale my měli jednu dobrou zkušenost s tímto penzionem (pana Volného jsme tenkrát potkali na 5 min.při odjezdu) a tak jsme nechápali, co všem na majiteli, p.Volném vadí. Teď už to víme…

V den „D“ vše probíhalo jak mělo, koně pěkně jeli směr Beskydy a my jsme s manželem a kamarádkou jeli autem hodinu před příjezdem koní do cíle na Morávku, do Penzionu Jízdárna. Po našem příjezdu jsme požádali zdejší obsluhu, aby nám ukázala, kde budou jezdci spát, aby vše bylo připraveno. Paní vzala čtvero klíčů, ale hned se opravila a vzala troje od pokojů se slovy: „Měli jste mít čtyři pokoje, ale přijeli další hosté, tak vás mám dát do tří pokojů.“ Již toto v nás vzbudilo podezření. A právem. Paní nám ukázala 3 pokoje. V jednom byly 3 postele, ve druhém pokoji bylo namícháno 6 postelí a přistýlek naskládaných jako v pohádce o medvídcích, ovšem k těmto 9 místům patřilo jediné umyvadlo, sprchovací kout a záchod. To jsme viděli jako problém, ale se slovy „máme slevu“ jsme se to snažili skousnout. V tom nám byl ukázán poslední malý pokoj, kde byly 2 postele a 2 malé přistýlky. Při pohledu na tyto dvě přistýlky jsme nabyli přesvědčení, že je to zkouška odvahy, protož to byly přistýlky tak leda pro děti a ke všemu byly složené z různě velkých matrací. Nás bylo ale 13 dospělých! Proto jsme obsluhu požádali o normální velikost – jiné dvě postele či alespoň přistýlky. Na tomto jsem si neuměla představit 2 dospělé postavy, se alespoň průměrně vyspat. Natož dobře. Bylo nám řečeno, že nemá jiné, že pan Volný řekl, že takto to má být, ale že mu zavolá a zeptá se, jestli by to šlo nějak udělat. A tak jsme si šli sednout ven na terasu a dali si zatím něco na pití. Po asi 15 minutách přišel hromovým krokem, snad i s rukama v kapsách p.Volný – majitel penzionu a místo pozdravu na nás ve velmi zastrašujícím duchu spustil, co máme za problém a co si ho dovolujeme vytahovat od rodiny s dětmi. Na to my reagovali pozdravem, omluvou, že neradi, a že nebylo třeba sem jezdit a už vůbec ne hned, že jsme chtěli jen vyřešit problém, který se týká dvou příliš malých přistýlek. Pan Volný mě ani nenechal domluvit a zařval, že nešlo. Tak jsem se snažila vysvětlit problém, že jsou příliš malé pro dospělé 2 osoby ať se jde se mnou podívat, že jistě pochopí, až uvidí, a na to jsem dostala sprchu s blesky: „Já vím velmi dobře, o jaké přistýlky vám jde, je to můj penzion, znám své postele a nemusím se jít na ně dívat! Dostali jste velkou slevu, tak co si opovažujete ještě něco chtít jinak! Ale klidně zrušíme objednávku a jděte si jinam, když se vám to nelíbí!...“ Tuto poslední větu zopakoval v pokračujícím „rozhovoru“ následně ještě minimálně 2x. Bylo půl šesté večer a každému člověkovi jistě dojde, že je nemožné uprostřed Beskyd, večer, sehnat ubytování pro 13 lidí a 9 koní. V tomto duchu arogantních urážek, lží a vyhazování nás, se vedla debata s pověstně arogantním a nesnášenlivým člověkem. Neměla však žádné řešení, protože p.Volný trval na ponechání malých přistýlek a my neměli na poslední chvíli kam jinam jít.

Večer většina z nás chtěla odejít na večeři jinam, z důvodu vysokých cen (přijatelné ceny byly jen u nízkonákladových jídel, kde se šetřilo na čem se dalo) a hlavně z důvodu chování pana Roberta Volného. Nechtěli jsme však zbytečně rozdmýchávat oheň a taky jsme se báli např. úmyslného puštění koní z ohrady a tak jsme na večeři a posezení v hospůdce zůstali na penzionu. Byli jsme tam prakticky sami, jen na malou chvilku tam přišly 2 osoby. O půl desáté slyšíme, jak za zdí p.Volný říká servírce, ať nás do 22 hodin vyhodí z restaurace. Následně nás přišla zkasírovat s dotazem, co si ještě koupíme, že si to můžeme vzít na pokoj. Neuvěřitelné. Personál dobrý, paní u koní výborná, ale p.Volný – nedá se popsat výstižně slovy.

Ráno, k našemu údivu byla plná restaurace rodin s dětmi. Nu což, posnídali jsme a pryč. Sem už nikdy. Mohlo by se to tady jmenovat U největšího hulváta, nebo Ztělesněná arogance. Jenže chybí tomu třešnička na závěr… Přijedeme domů a při večerní relaxaci se manžel dívá na Slevomat a ejhle! Už chápeme plnou restauraci u snídaně v Penzionu Jízdárna! Pán Volný nabízí poukazy za více než 50% slevu na ubytování, k tomu slevu pro jízdu na koni a hodinu zdarma a ke všemu – děti do 12 let zdarma - ubytování i snídani!! Takže ubytování za 300 Kč, pro někoho zadarmo a další výhody. Prodaných kupónů desítky. My tak platili víc a v nejhorších pokojích a na nejhorších postelích... Nás tam tentokrát nepotřeboval… Jak říkám, u tohoto člověka bych si už nekoupila ani kafe!
Hodnotil/a
1
03.06.2013 17:49
0 hodnocení  plus  minus
Arogantní, egoistický majitel. Na koně soucitný člověk pro jejich stav nesedne. Nikdy více...ani zadarmo.
Hodnotil/a
1
29.05.2013 13:42
0 hodnocení  plus  minus
krásné místo, jinak mizérie mizerná, a to kvůli přístupu pana majitele - nezáleží mu ani na vlastních lidech ani na hostech ani na koních, což se odráží v kvalitě veškerých služeb; aneb Kterak si nechat zkazit dovolenou v krásném prostředí arogantním člověkem
Hodnotil/a
2
27.05.2013 19:46
0 hodnocení  plus  minus
podobny nazor, zadne zlepseni.krasne misto, personal ani neprisel,za polevku chteli 50Kc. porce detske...je to velka skoda, uvazovali sme o svadbe, ale stacil obed v tomto miste.. ceny vysoce nadsazene, jidlo nestoji za nic, personal neochotny. velka skoda..
Hodnotil/a
2
27.05.2013 19:27
0 hodnocení  plus  minus
Opravdu špatný zážitek. Toalety vytopené bez toaletního papíru, v restauraci malý výběr jídel a navíc strašně předraženo-no řekněte kdo v dnešní době dá za smažený řízek 130kč. Ve vířivce plavalo bůh ví co, personál alespoň trochu příjemný. Nejhoří zážitek ale z jízdárny, koně unavení, plašili se. Jinak okolí krásné.
Hodnotil/a
2
25.11.2012 13:37
0 hodnocení  plus  minus
Souhlasím s předchozím názorem, vnádherné místo, vše ostatní s velkými otazníky: zpočátku vstřícný a ochotný personál se na konci pobytu zdál nevyzpytatelný, možná kvůli vztahem s majitelem, který dle vzájemné komunikace nebyl dobrý. Nejhorší byl zážitek z vířivky - slíbené zázemí s wc a sprchou se nekonalo, resp. zázemí sloužilo také personálu a byl tam neuvěřitelný nepořádek. Nabídka restaurace zoufalá, nejsem příznivec rozsáhlých jídelních lístků, tady ovšem mimo střapaček, halušek, směsi a smažených jídel neměli snad nic jiného. Závěr: úžasné místo, služby špatné, na to, že budují z eu dotací je přístup ke klientovi špatný.
Hodnotil/a
2
05.12.2011 21:51
0 hodnocení  plus  minus
Krasne misto,ale strasny personal a kuchyne.Velice chude snidane,jeste sterotypni vecere.Nevyjdou vstric a kdyz jo,tak se u toho sklebi.Maly pokoj.Pokoje se neuklizi.
Hodnotil/a
2
26.08.2011 21:10
0 hodnocení  plus  minus