U Mikuláše Dačického

Popis

Už vás nebaví strohé moderní interiéry a rádi byste našli místo, kde na vás dýchne trocha historie? Pak by vaší pozornosti neměla uniknout staročeská vinárna “U Mikuláše Dačického”.Tento příjemná restaurace s výbornou kuchyní, velkým výběrem vína a příjemnou atmosférou.Na jídelním lístku najdete především klasické staročeské pochoutky, ale i speciality mezinárodní kuchyně. Ve všedních dnech na vás navíc čeká zvýhodněné polední menu. Ke každému pokrmu vám navíc obsluha ráda doporučí nejvhodnější přílohu i nápoj. Z piva tu dostanete Dačický světlý ležák 12° kutnohorského pivovaru. Zaujme i vinný lístek obsahující především vína z moravských vinic. Slušný je i výběr nealka a panáků. Ceny se drží průměru a vzhledem ke kvalitě jídla opravdu nejsou přehnané. Interiér je útulný a stylový.
V našem vinném restaurantu Vás rádi uvítáme od pondělí do pátku
od 11 – 01 hodiny ranní, sobotu a neděli od 12 – 01 hodiny ranní.
V restauraci máme oddělené kuřácké a nekuřácké prostory..
Nekuřácký salonek cca. pro 20 osob, si můžete zadat i pro různé slavnostní nebo obchodní příležitosti.

www.umikulasedacickeho.cz Victora Huga 2 / Štefánikova 35
Tel: 257 322 334 Praha 5 - Smichov

Recenze k bodu U Mikuláše Dačického

Napište recenzi!

Krásná hospůdka s příjemnou obsluhou a vynikajícím papáním...
Hodnotil/a
5
22.08.2012 17:51
0 hodnocení  plus  minus
Tak tahle restaurace je fakt BOMBA!Všem, kteří ji ještě neměli možnost navštívit - vřele doporučuji.Nejen, že jste v příjemném prostředí skvěle, rychle a ochotně obslouženi, ale dech vám vyrazí porce!!! Je vidět, že šéfkuchař a zároveň majitel, pan Vavra dbá na to, aby byl zákazník naprosto spokojen nejen co se chuti týče, ale i očima člověk jí... a to se mu vede na 100%!
Měl jsem možnost projet kus světa, ale upřímně - i tam to v této branži občas někde ujede a tudíž mám možnost srovnávat. Kdo nevěří, má možnost navštívit a jistě mi dá za pravdu... Pane Vavra já Vám tleskám a děkuji za příjemné posezení a skvělou krmi. Děkuji
Hodnotil/a
5
27.01.2012 21:36
0 hodnocení  plus  minus
John S. ohodnotil U Mikuláše Dačického jako jedno ze svých oblíbených míst
Hodnotil/a
4
05.11.2009 12:12
0 hodnocení  plus  minus